Internat Michalickiego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. ks. Bronisława Markiewicza - Aktualności

Andrzejki 2014

26 listopada w naszym internacie miał miejsce wieczór wróżb andrzejkowych. Wróżby cieszyły się dużą popularnością. Pod kierunkiem p.Alicji Kilar wychowankowie brali udział w zabawach: magiczne liczby, kartki z imionami, życiowe powołanie, co nas czeka w przyszłości i wiele innych. Na zakończenie dla wychowanków została zorganizowana dyskoteka. Wszyscy świetnie się bawili.

OTRZĘSINY W INTERNACIE

22 września 2014 roku w Internacie Michalickiego Zespołu Szkol Ponadgimnazjalnych miała miejsce uroczystość przyjęcia w szeregi społeczności internackiej uczniów klas pierwszych. Impreza przebiegała pod hasłem „Pirackie otrzęsiny”.

Sale udekorowano w tym stylu, a wiec: były skrzynie ...

Informacja dla mieszkańców internatu

31 sierpnia 2014 r. (niedziela) od 17.00 rozpocznie się kwaterowanie uczniów Michalickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, którzy złożyli prośbę o przyjęcie do internatu. Każdy mieszkaniec powinien posiadać:

  • komplet pościeli
  • koc
  • przybory toaletowe
  • ręczniki
  • pantofle

Zabawa karnawałowa dla dzieci

Okres karnawału to czas zabawy dla dorosłych, młodzieży i dzieci. 15 stycznia w internacie odbył się bal karnawałowy dla dzieci nauczycieli i pracowników szkoły.
W pięknie ozdobionej Sali, przy największych hitach muzycznych dzieci rozpoczęły wspólną zabawę. Trzy księżniczki w kolorowych sukienkach organizowały ciekawe zabawy i konkursy, aby dzieci się nie nudziły.

Informacja dla mieszkańców internatu.

1 września (niedziela) 2013 r. od godziny 1700 rozpocznie się kwaterowanie uczniów do Michalickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, którzy złożyli prośbę o internat. Każdy mieszkaniec powinien posiadać:

  • komplet pościeli (powłoki na kołdrę i poduszkę, prześcieradło)
  • koc
  • przybory toaletowe, ręczniki.

W roku szkolnym 2013/2014 dzienna stawka żywieniowa wynosić będzie 10 zł.

Wygenerowano w sekund: 0.05
Copyright © 2009