Internat Michalickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. ks. Bronisława Markiewicza - Aktualności

XI Konkurs plastyczny WIELKANOCNE TRADYCJE POGRANCZA "Palma, Pisanka, Wieniec, Ozdoba świąteczna"

Nasi uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym „Palma, Pisanka, Wieniec, Ozdoba świąteczna”, którego organizatorem było Regionalne Centrum Kultur Pogranicza. Do uczestnictwa zapraszane są dzieci i młodzież ze szkół powiatu krośnieńskiego oraz Słowacji i Ukrainy. Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się 20 marca 2016r. o godz. 15.00 podczas Kiermaszu Wielkanocnego w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.
Wśród laureatów znalazła się nasza uczennica - Justyna Stabryła z klasy III LO d – która otrzymała nagrodę w kategorii „Ozdoba świąteczna”.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nasze dzieci też bawiły się w karnawale

27 stycznia w internacie odbył się bal karnawałowy dla dzieci nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Zabawa karnawałowa rozpoczęła się przywitaniem przybyłych gości, a przede wszystkim dzieci, które przebrane były w stroje różnych postaci z bajek. Chętnie brały udział w przygotowanych dla nich konkurencjach: taniec na gazecie, zabawa z balonami, wybór królowej i króla …

Czy jesteśmy gotowi na spotkanie z Nim?

Przygotowania do uroczystej Wigilii w Michalickim Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych poprzedziła w dniu 22 grudnia 2015 r. wspaniała msza święta koncelebrowana przez księży Zgromadzenia pod duchowym przewodnictwem ks. Dyrektora Leszka Przybylskiego, który witając zebrane Grono Nauczycielskie, zaproszonych gości i młodzież szkolną, w niezwykle ciepłych słowach zawarł przemyślenia dotyczące narodzin Jezusa i potrzeby tych narodzin dla każdego z nas...

Otrzęsiny klas pierwszych w internacie

18 Października 2015 roku w Internacie Michalickiego Zespołu Szkol Ponadgimnazjalnych miała miejsce uroczystość przyjęcia w szeregi społeczności internackiej uczniów klas pierwszych.

Sale udekorowano w kocim stylu. Pierwszoklasiści musieli się wykazać refleksem i pomysłowością m.in ...

Dzień Edukacji - święto naszych nauczycieli i wychowawców.

Dzień Edukacji - święto naszych nauczycieli i wychowawców. które obchodziliśmy 14 października, rozpoczęło się w Michalickim Zespole Szkół uroczystą mszą świętą koncelebrowaną przez księży:

  • ks.dyrektora Leszka Przybylskiego
  • ks. Jerzego Leśniewskiego
  • ks. Marka Serwatkę

Licznie zgromadzone grono pedagogiczne wspólnie z uczniami mogło wysłuchać ...

Wygenerowano w sekund: 0.05
Copyright © 2009