Internat Michalickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. ks. Bronisława Markiewicza - Aktualności

Internat MZSP

Ogłoszenie

1 stycznia 2019 r. (Nowy Rok) Internat nieczynny. Przyjazd możliwy 2 stycznia od godziny 7.00.

„Droga do wolności”

Młodzież michalickiego internatu inspirowana przez kierownictwo i wychowawców przygotowała 13.11.2018r wieczornicę poświęconą setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Otrzęsiny

Jak co roku, tak i w tym tradycji stało się zadość! Uczniowie klas I, jako nowi „żacy” zostali poddani tradycyjnemu obrzędowi otrzęsin czyli średniowiecznemu zwyczajowi poddawania każdego wstępującego na uniwersytet różnym żartobliwym próbom, który 18 X odbył się w internacie Michalickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych. Zaproszeni goście – dyrekcja, kierownictwo internatu, wychowawcy- zostali włączeni do spektaklu pełniąc zaszczytną funkcję jury.

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW INTERNATU

2 września 2018 r. (niedziela) od 18.00 rozpocznie się kwaterowanie uczniów Michalickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, którzy złożyli prośbę o przyjęcie do internatu. Każdy mieszkaniec powinien posiadać:

  • komplet pościeli
  • koc
  • przybory toaletowe
  • ręczniki
  • pantofle
Miesięczna opłata stała w roku szkolnym 2018/2019 wynosi 60 zł, stawka dzienna żywieniowa 12 zł.

„Internatowe Otrzęsiny” klas pierwszych 2017/18

5 października 2017 roku w Internacie Michalickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym odbyło się przyjęcie uczniów klas pierwszych do społeczności internackiej.
Podczas wieczoru odbyło się dziewięć konkurencji, które miały sprawdzić umiejętności pierwszoklasistów. Młodzież zaprezentowała się fantastycznie.
Po zakończeniu wszystkich konkurencji i podsumowaniu wyników nastąpiło wręczenie nagrody dla najlepszej drużyny. Słowa podziękowania na zakończenie przemiłego spotkania skierował ks. Dyrektor Leszek Przybylski.
Wygenerowano w sekund: 0.05
Copyright © 2009