Internat Michalickiego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. ks. Bronisława Markiewicza - Aktualności: Odwiedziny w Zakopanem…

Odwiedziny w Zakopanem…

W dniach 05.12.2014 - 07.12.2014, młodzież z internatu MZSP i Miejsca Piastowego należąca do grupy „Berszeba” wraz z opiekunami wybrała się na wspólny wyjazd do Zakopanego. W piątek przed południem przyjęto i ugoszczono nas w przepięknym Domu Sióstr Michalitek w Poroninie. Z każdej strony otaczały nas ośnieżone góry. Wspaniałe widoki, miła atmosfera, pyszne jedzonko i bardzo dobra opieka, sprawiły, że wyjazd był bardzo udany.

W sobotę przed południem udaliśmy się w wędrówkę do Morskiego Oka. Nie było łatwo ale wszyscy dotarliśmy do celu. Po południu był czas duchowego karmienia się Słowem Bożym, oczyszczenia serc w sakramencie pokuty i wspólnej Eucharystii. Wieczorem nie zabrakło wspólnej zabawy. Urządziliśmy małe przyjęcie.

W niedzielę trochę dłużej pospaliśmy i korzystając z pięknej pogody wyruszyliśmy na zimowy spacer. Byliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. A to wszystko za sprawą s. Agnieszki i ks. Pawła, którzy pomogli nam choć trochę zrozumieć, że Bóg nas kocha, tak po prostu.

W imieniu całej grupy „Berszeba” gorąco pragnę podziękować wszystkim, dzięki którym przeżyliśmy tak wspaniale czas wyjazdu i pobytu w Poroninie i Zakopanem.

Wygenerowano w sekund: 0.10
Copyright © 2009